300 zł Cashbacku od Citibanku za założenie karty Citi Simplicity

300 zł Cashbacku od Citibanku w gotówce to jedna z najlepszych obecnie promocji bankowych na rynku 🙂

Musimy tylko złożyć wniosek o kartę kredytową na dedykowanej stronie promocyjnej, wykonać 10 transakcji, a bank przeleje nam 300 złotych premii!

300 zł Cashbacku od Citibanku w 3 krokach

  1. Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.
  2. W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
  3. Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Nagrodę 300 zł zasilenia na karcie kredytowej otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
Oferta ważna dla nowych klientów, obowiązuje do 23.05.2018.
Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Przydatne linki:

Oficjalna strona promocyjna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *