450 złotych do Biedronki za założenie karty kredytowej Citibanku!

Klienci, którzy wybiorą kartę kredytowa Citi Handlowy Simpliciti mogą odebrać aż 450 zł do Biedronki! Voucher można zrealizować na dowolne zakupy, więc jest to promocja warta uwagi.

Sprawdź jak otrzymać nawet 450 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank.

Jak zdobyć 450 złotych na zakupy do Biedronki?

  1. Złóż wniosek o kartę poprzez oficjalną stronę promocyjną.
  2. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową.
  3. Podpisz umowę z bankiem.
  4. Jeśli otrzymasz kartę pamiętaj, aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
  5. Dokonaj przez 3 kolejne miesiące, poczynając od 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł. Nagroda w wysokości 400 zł (w formie ekodu) zostanie przekazana do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po zawarciu umowy o kartę.
  6. Kolejne 50 zł otrzymasz, wyrażając zgodę na przekazywanie swoich danych osobowych w celach marketingowych.

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.
Oferta dla nowych klientów ważna do 31.01.2023 r.

Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Przydatne linki:

Oficjalna strona promocyjna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *