500 złotych do Biedronki za założenie karty kredytowej Citibanku!

Klienci, którzy wybiorą kartę kredytowa Citi Handlowy Simpliciti mogą odebrać aż 500 zł na zakupy w Biedronce!
Sprawdź jak otrzymać nawet 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank.

Jak zdobyć 500 złotych na zakupy do Biedronki?

  1. Złóż wniosek o kartę poprzez oficjalną stronę promocyjną.
  2. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową.
  3. Podpisz umowę z bankiem.
  4. Jeśli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
  5. Dokonaj przez 10 kolejnych miesięcy poczynając od 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł. Nagroda (ekod o wartości 50 zł) będzie przekazywana w każdym miesiącu, w którym warunki Oferty zostały spełnione. Maksymalna łączna wartość Nagrody w okresie 10 kolejnych miesięcy wynosi 500 zł.

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat
Oferta dla nowych klientów ważna do 14.08.2018 r.
Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Załóż również darmowe konto BGŻ BNP Paribas i zgarnij dodatkowe 50 złotych miesięcznie na zakupy w Biedronce w promocji trwającej do 30.06.2018r. 🙂

Przydatne linki:

Oficjalna strona promocyjna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.