Załóż w Citibank kartę kredytową World MasterCard i odbierz 16000 punktów

Możesz otrzymać nawet 16 000 punktów wymiennych na vouchery o łącznej wartości 400 zł u Partnerów karty ( H&M, Douglas, Merlin.pl, Sphinx, Samsung, W.Kruk) lub 20 biletów do Multikina!

Jak skorzystać z promocyjnej oferty Citibank?

  1. Wypełnij formularz. Doradca Banku oddzwoni aby zbadać Twoją zdolność kredytową celem przyznania karty kredytowej. Konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (wystarczy np. skan z Twojego wyciągu z konta).
  2. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę. Po wykonaniu pierwszej transakcji kartą otrzymasz 1000 punktów.
  3. Dokonaj transakcji o łącznej wartości co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od daty zawarcia umowy o Kartę. Nagrodę 15 000 punktów otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków
  4. Sam zdecyduj na jakie nagrody wymienisz 16 000 punktów u Partnerów Karty. Mogą to być bilety do Multikina lub Vouchery do sklepu o łącznej wartości 400 zł! (H&M, Douglas, Merlin.pl, Sphinx, Samsung, W.Kruk)

Oferta dla nowych Klientów, ważna do 08.10.2017 r.
Nagroda przyznana w formie punktów w programie lojalnościowym.

Przydatne linki:

Oficjalna strona promocyjna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *