Karta auchan – co daje? Opinie

Programy lojalnościowe oferowane przez supermarkety i dyskonty w pewnym stopniu zobowiązują klientów do regularnych zakupów w sieci ich sklepów. Zamysł programów lojalnościowych, w zamian za dokonywanie zakupów, oferuje klientom korzyści, które zrealizować można w danej sieci sklepów. Auchan również dysponuje programem lojalnościowym, motywującym klientów do dokonywania zakupów. Karta Skarbonka jest przedmiotem, dzięki któremu w sieci sklepów Auchan można zyskiwać punkty, przedkładające się na możliwość wykorzystania ich na zakupy w marketach. Czy korzyści z posiadania karty są adekwatne do faktu przystąpienia do programu lojalnościowego?

Jak wygląda rejestracja?

Kartę Skarbonka można otrzymać przy kasie marketu lub w Punkcie Obsługi Klienta Auchan. Aby na konto programu oszczędnościowego wpłynęły środki, możliwe do wykorzystania na zakupy w Auchan, można już przy pobraniu karty użyć jej przy dokonaniu zakupów. Zanim karta zostanie zarejestrowana, można już zbierać środki na koncie lojalnościowym. Rejestracja karty Auchan powinna odbyć się drogą elektroniczną, poprzez formularz, dostępny na stronie internetowej sieci Auchan lub w Punkcie Obsługi Klienta, dokonując rejestracji na papierowym formularzu. Na rejestrację karty Skarbonka od momentu pierwszego użycia mają Państwo trzydzieści dni. Jeżeli w tym czasie karta nie zostanie zarejestrowana, zgromadzone na niej środki przepadną.

Gromadzenie środków – jak to działa?

Założenie karty nie jest trudnym zadaniem. Aby otrzymywać bonusy za zakupy, które powodują gromadzenie się środków na koncie lojalnościowym, wystarczy przed zakończeniem skanowania zakupów przy kasie poprosić kasjerkę o zeskanowanie karty Skarbonka. Produkty, oznaczone logiem Skarbonka pozwalają na gromadzenie środków w konkretnej ilości lub o wartości procentowej, dotyczącej produktów na wagę.Kartę Skarbonka należy okazywać przy każdych zakupach. Zgromadzone na karcie środki można sprawdzić w dowolnym czytniku cen na terenie marketu Auchan oraz odczytać z paragonu. Ilość środków z programu Skarbonka znajduje się u dołu paragonu. Jak długo środki, zgromadzone na karcie Auchan oczekują na wymianę? Zarejestrowana karta Skarbonka, podobnie jak np. Karta Dużej Rodziny, przynosi rzeczywiste korzyści finansowe. Środki można gromadzić na karcie przez cały rok. Należy je wykorzystać do końca roku kalendarzowego. Zgromadzone środki można wykorzystać na kolejne zakupy w marketach Auchan. Posiadanie karty oraz samo jej założenie jest całkowicie bezpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *