Karta decathlon – co daje? Opinie

Kartę stałego klienta Decathlon uzyskać można na kilka sposobów. Przede wszystkim klienci indywidualni mogą wypełnić elektroniczny formularz aplikacji, który znajduje się przy stanowiskach „My Card” w sklepach stacjonarnych. Po zakończeniu rejestracji otrzymują spersonalizowaną kartę, która od razu jest aktywna. Można również formularz wypełnić online na stronie www.decathlon.pl. Znajduje się on w zakładce „Karta Stałego Klienta”. Po jego wypełnieniu klient otrzymuje na podany adres mailowy tymczasową kartę, która od razu jest aktywna. Może z nią udać się do sklepu i przy stanowisku My Card wydrukować kartę ostateczną. Formularz wypełnić można także w aplikacji Decathlon na swoim smartfonie. Klient otrzymuje wówczas swój indywidualny numer karty, która jest od razu aktywna. Może się nią posługiwać dzięki smartfonowi lub wydrukować ją przy wspomnianym już stanowisku My Card.

Jakie korzyści daje karta lojalnościowa Decathlon?

Podczas  każdych zakupów w sklepach Decathlon dzięki karcie lojalnościowej, klient zbiera na swoim koncie punkty. W przypadku zakupów dokonywanych przez internet, wystarczy podczas realizacji zamówienia podać swój indywidualny numer karty.Posiadacze karty Decathlon mogą na swoim koncie zapisać paragony zakupów. Jeśli klient zapomniał okazać kartę, ma 30 dni kalendarzowych na dodanie paragonu do swojego konta. Częstotliwość korzystania z tej usługi ograniczona jest do dwóch razy na rok.
Posiadacz karty Decathlon ma dostęp do specjalnych ofert i promocji, które przygotowywane są tylko dla posiadaczy karty lojalnościowej. Otrzymuje również dwuletnią gwarancję na produkty bez paragonu za wyjątkiem niektórych rowerów, sprzętu fitness oraz kasków. W tym przypadku jest to gwarancja jednego uszkodzenia.

Punkty lojalnościowe

Za każdą wydaną złotówkę w sklepie internetowym lub stacjonarnym sieci Decathlon w Polsce klient otrzymuje jeden punkt lojalnościowy. Co więcej, przy płatności kartą kredytową Alsolia MasterCard, Decathlon przyznaje 50% punktów więcej. Za każdą wydaną złotówkę można więc otrzymać 1,5 punktu lojalnościowego. Niepełne punkty są zawsze zaokrąglane do pełnego punktu w górę. Posiadacze wspomnianej karty kredytowej otrzymują dodatkowo zwrot 1% transakcji bezgotówkowych dokonanych przy udziale karty Alsolia MasterCard poza siecią sklepów Decathlon przy wykorzystaniu terminala POS właśnie w formie punktów lojalnościowych. Za każde wydane 2000 złotych klient otrzymuje aż 1000 punktów, a więc równowartość bonu podarunkowego  20 zł.

Punkty te są zapisywane na koncie raz na miesiąc.

Punkty lojalnościowe są przyznawane za zakup wszystkich towarów, również tych przecenionych czy objętych promocją. Nie dotyczą jedynie produktów używanych oraz zakupów realizowanych częściowo lub w całości za pomocą karty podarunkowej bądź bonów zakupowych. Punkty nie przysługują osobom wykorzystującym kody zniżkowe. W przypadku zwrotu produktu, punkty za jego zakup zostają odjęte z konta użytkownika. 1000 punktów lojalnościowych oznacza uzyskanie bonu o wartości 20 złotych. W każdej chwili można przy tym sprawdzić stan swojego konta – w Punkcie Obsługi Klienta w wybranym sklepie, na swoim osobistym koncie na stronie www.decathlon.pl, mailowo pod adresem kontakt@decathlon.pl lub telefonicznie.

2 komentarze do “Karta decathlon – co daje? Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *