Karta moja biedronka – co daje? Opinie

Dołączenie do programu lojalnościowego sklepu Biedronka jest proste i… korzystne. Według danych na oficjalnej stronie marketu w Polsce otwartych jest ponad 2850 punktów sprzedaży, honorujących karty programu Moja Biedronka. W jaki sposób stać się jej posiadaczem i co daje karta Moja Biedronka w czasie zakupów?

Rejestracja karty Moja Biedronka

Aby stać się posiadaczem karty sklepu Biedronka i móc korzystać z przygotowanych przez market rabatów należy udać się do najbliższego punktu sprzedaży i poprosić o jej wydanie. Otrzymany zestaw składa się z jednej karty o wymiarach przypominających kartę kredytową, a także dwóch mniejszych w formie breloczków. Dołączenie do programu Moja Biedronka następuje po zarejestrowaniu swojej karty w formularzu przygotowanym na stronie moja.biedronka.pl. Sama rejestracja karty jest prosta – w formularzu wystarczy podać numer otrzymanego w sklepie zestawu, a także kod PIN. Gdzie jest numer karty, niezbędny do rejestracji? Znajduje się on pod kodem kreskowym, umieszczonym z tyłu plakietki. Po dopełnieniu formalności można z powodzeniem korzystać z karty i dołączonych breloczków przy każdych zakupach w sklepie Biedronka.

Jakie korzyści płyną z posiadania karty Moja Biedronka?

Sama karta rabatowa pozwala klientom korzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez market. Najczęściej chodzi o specjalne obniżki cen pojedynczych produktów lub obniżenie kosztu zakupu przy wyborze kilku sztuk wskazanego towaru. Okresowo promocje z kartą Moja Biedronka obejmują także zbieranie specjalnych naklejek promocyjnych, które następnie wymieniać można na darmowe zabawki i książki dla dzieci. Mimo, że sklep stosuje wiele promocji skierowanych również wobec osób spoza swojego programu lojalnościowego, to nadal najlepsze korzyści koncentrują się na posiadaczach karty Moja Biedronka. Zwłaszcza, że na podany w czasie rejestracji numer telefonu co jakiś czas wysyłane są wiadomości SMS z propozycjami ofert, które w szczególny sposób zainteresować mogą właściciela karty rabatowej.

Sporym plusem posiadania karty Moja Biedronka jest dynamiczna oferta sklepu – co tydzień, a niekiedy nawet z większą częstotliwością, liczyć można na specjalne obniżki cen na zróżnicowane produkty. Sklep dba o to, by dołączenie do programu lojalnościowego niosło faktyczne korzyści dla nabywców, przeceniając produkty spożywcze i kosmetyki nawet o kilkadziesiąt procent ceny początkowej. Również sama rejestracja karty jest niezwykle szybka, a jeśli klient nie będzie posiadał jej w czasie swoich zakupów rabaty mogą zostać naliczone po podaniu kasjerowi numeru telefonu, podanego w czasie rejestracji w programie Moja Biedronka.

Więcej na stronie: https://moja.biedronka.pl/

Jakie są Wasze opinie o programie lojalnościowym Biedronki? Dajcie znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *