Klub rossmann – co daje? Opinie

Otwarcie konta na stronie drogerii Rossmann było dostępne od dawna, jednak prawdziwą rewolucję wprowadziła aplikacja mobilna Klubu Rossmann, która uprawnia jej użytkowników do korzystania z wielu atrakcyjnych promocji i rabatów, a także między innymi do pomocy organizacjom charytatywnym podczas dokonywania codziennych zakupów.

Jak dołączyć do Klubu Rossmanna?

Dołączenie do Klubu Rossmanna wymaga jedynie pobrania aplikacji mobilnej ze sklepów: Google Play, App Store lub Windows. Następnie wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym podajemy między innymi swój adres e-mail oraz numer telefonu. Jeżeli jesteśmy już posiadaczem konta na stronie serwisu, wystarczy, że zalogujemy się do niego poprzez aplikację. Na koniec pozostaje nam wybór, do którego klubu chcemy dołączyć – Klubu Rossmann, Klubu Rossnę!, przeznaczonego dla rodziców lub obydwu wariantów. W przypadku Klubu Rossnę! wymagane jest również podanie danych dziecka, w tym między innymi daty urodzenia. Karta członkostwa ma formę wirtualną, znajdziemy ją w zakładce “Twoja karta” w postaci kodu kreskowego, który należy okazać przy kasie podczas każdych zakupów.

Jakie korzyści płyną z dołączenia do Klubu Rossmanna?

Każda złotówka wydana w drogerii Rossmann to jeden punkt, który można następnie zamienić na kupony zniżkowe lub przekazać na wybraną fundację charytatywną. Co więcej, klubowicze mają wygodny dostęp do ogólnych promocji, a także ekskluzywnych ofert takich, jak 1+1 albo 2+2, czyli dwóch produktów w cenie jednego lub czterech w cenie dwóch i tak dalej. Powszechnie znana akcja 49% obniżki na kosmetyki kolorowe dla członków klubu zostaje zwiększona do 55%. Użytkownicy aplikacji mają także stałą zniżkę w wysokości 20% na wydruk zdjęć oraz możliwość aktywacji dodatkowych bonów zniżkowych na wybrane produkty. Rodzice należący do Klubu Rossnę! mają wgląd w aktualne promocje dotyczące artykułów dla dzieci oraz rabat początkowy w wysokości 3%, który może zostać zwiększony nawet do 10%. Wystarczy w ciągu 90 dni dokonać sześciokrotnego zakupu dowolnego produktu z kategorii dziecięcej, aby po tym okresie zniżka wzrosła o jeden punkt procentowy. Co więcej, jeśli zaniechamy starań o powiększenie rabatu, zatrzyma się on na dotychczas osiągniętym poziomie.

Klub Rossmanna to w pełni darmowy program lojalnościowy, którego użytkownicy mogą liczyć na wiele stałych oraz nabytych wraz z kolejnymi zakupami benefitów. Warto jednak pamiętać, że zgromadzone na koncie punkty znikną wraz z końcem roku jeśli nie zdążymy ich wykorzystać, dlatego dobrze jest przeznaczyć je przynajmniej na cele charytatywne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *