Klub rossmann – co daje? Opinie

Otwarcie konta na stronie drogerii Rossmann było dostępne od dawna, jednak prawdziwą rewolucję wprowadziła aplikacja mobilna Klubu Rossmann, która uprawnia jej użytkowników do korzystania z wielu atrakcyjnych promocji i rabatów, a także między innymi do pomocy organizacjom charytatywnym podczas dokonywania codziennych zakupów.

Jak dołączyć do Klubu Rossmanna?

Dołączenie do Klubu Rossmanna wymaga jedynie pobrania aplikacji mobilnej ze sklepów: Google Play, App Store lub Windows. Następnie wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym podajemy między innymi swój adres e-mail oraz numer telefonu. Jeżeli jesteśmy już posiadaczem konta na stronie serwisu, wystarczy, że zalogujemy się do niego poprzez aplikację. Na koniec pozostaje nam wybór, do którego klubu chcemy dołączyć – Klubu Rossmann, Klubu Rossnę!, przeznaczonego dla rodziców lub obydwu wariantów. W przypadku Klubu Rossnę! wymagane jest również podanie danych dziecka, w tym między innymi daty urodzenia. Karta członkostwa ma formę wirtualną, znajdziemy ją w zakładce „Twoja karta” w postaci kodu kreskowego, który należy okazać przy kasie podczas każdych zakupów.

Jakie korzyści płyną z dołączenia do Klubu Rossmanna?

Każda złotówka wydana w drogerii Rossmann to jeden punkt, który można następnie zamienić na kupony zniżkowe lub przekazać na wybraną fundację charytatywną. Co więcej, klubowicze mają wygodny dostęp do ogólnych promocji, a także ekskluzywnych ofert takich, jak 1+1 albo 2+2, czyli dwóch produktów w cenie jednego lub czterech w cenie dwóch i tak dalej. Powszechnie znana akcja 49% obniżki na kosmetyki kolorowe dla członków klubu zostaje zwiększona do 55%. Użytkownicy aplikacji mają także stałą zniżkę w wysokości 20% na wydruk zdjęć oraz możliwość aktywacji dodatkowych bonów zniżkowych na wybrane produkty. Rodzice należący do Klubu Rossnę! mają wgląd w aktualne promocje dotyczące artykułów dla dzieci oraz rabat początkowy w wysokości 3%, który może zostać zwiększony nawet do 10%. Wystarczy w ciągu 90 dni dokonać sześciokrotnego zakupu dowolnego produktu z kategorii dziecięcej, aby po tym okresie zniżka wzrosła o jeden punkt procentowy. Co więcej, jeśli zaniechamy starań o powiększenie rabatu, zatrzyma się on na dotychczas osiągniętym poziomie.

Klub Rossmanna to w pełni darmowy program lojalnościowy, którego użytkownicy mogą liczyć na wiele stałych oraz nabytych wraz z kolejnymi zakupami benefitów. Warto jednak pamiętać, że zgromadzone na koncie punkty znikną wraz z końcem roku jeśli nie zdążymy ich wykorzystać, dlatego dobrze jest przeznaczyć je przynajmniej na cele charytatywne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *