Konkurs Carrefour: Popisz się na maturze

Co za KONKURS!
BIC wspiera rozwój młodych, utalentowanych osób, które chcą realizować swoje pasje, rozwijać umiejętności i spełniać marzenia. Jeśli uważasz, że dzięki inwestycjom w rozwój osobisty Przyszłość nabiera kolorów, ten konkurs o stypendia jest właśnie dla Ciebie!

Wystarczy spełnić kilka warunków.. i możesz wygrać wspaniałe nagrody! 🙂

Wygraj nagrodę główną – roczne stypendium naukowe i spełnij marzenia o przyszłym zawodzie. Stypendium w wysokości do 10 000 zł możesz przeznaczyć na pokrycie czesnego w prywatnej szkole wyższej, opłacenie akademika czy zakup pomocy naukowych związanych z kierunkiem studiów.

Wygraj wyróżnienie – dofinansowanie nauki języka i rozwijaj swoje pasje bez barier językowych. Dofinansowanie w wysokości do 1 000 zł możesz przeznaczyć na pokrycie kosztu kursu dowolnego języka obcego w wybranej przez Ciebie szkole językowej.

Konkurs zaczyna się dnia 20 kwietnia 2017 r. a kończy w dniu 1 grudnia 2017 r.
Do dzieła! 🙂

Zasady konkursu:

  1. Dokonaj zakupu dowolnych długopisów BIC w sklepach sieci Carrefour.
  2. Wykonaj zadanie konkursowe, polegające na przygotowaniu opisu, filmu lub prezentacji pokazującej w jaki sposób wybrane studia pomogą w realizacji marzeń Uczestnika.
  3. Prześlij prawidłowe zgłoszenie udziału w konkursie poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie biccolors.pl lub prześlij zgłoszenie składającego się z pracy konkursowej, oryginału paragonu oraz formularza z danymi osobowymi pobranego ze strony biccolors.pl pocztą listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem „Matury w Carrefour”.

Nagrody konkursowe:

  • Nagroda główna: 1x Roczne stypendium naukowe przeznaczone na pokrycie czesnego w szkole wyższej, kosztów akademika lub innych kosztów związanych bezpośrednio z nauką w szkole wyższej, takich jak wydawnictwa i pomoce naukowe związane z kierunkiem studiów, o maksymalnej wartości do 10 000 zł.
  • Wyróżnienie: 3x Pokrycie kosztów jednego semestru nauki w szkole językowej,
    o maksymalnej wartości do 1 000 zł.

Przydatne linki:

Oficjalna strona konkursowa

Regulamin konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *