Konkurs „Słodkie Orzeźwienie” – Cukier Królewski

Pierwszego lipca 2016 roku ruszył konkurs „Słodkie Orzeźwienie”, promujący markę Cukier Królewski. W konkursie pula nagród zawiera jedną nagrodę główną oraz 120 nagród dodatkowych.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Kup dwa dowolne opakowania cukru trzcinowego marki Cukier Królewski i zachowaj paragon.
  2. Napisz, jaki jest Twój sposób na słodkie orzeźwienie.
  3. Potwierdź, przez zaznaczenie stosownego pola, zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie promocyjnej w zakładce „Regulamin”.
  4. Złóż oświadczenie o następującej treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Südzucker Polska SA z siedzibą we Wrocławiu, ul. Muchoborska 6, 54-424 Wrocław, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000134177, przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer REGON: 531125182, numer NIP: 747-12-05-797, jako administratora danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU 2015.2135 z 16.12.2015 r.) w celu przeprowadzenia Konkursu „Słodkie orzeźwienie”. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a przez administratora danych osobowych o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania oraz o prawie do żądania zaprzestania ich przetwarzania, jak również o celu zbierania danych osobowych oraz dobrowolności ich podania”.
  5. Wyślij na adres konkurs@slodkieorzezwienie.pl e-maila ze zgłoszeniem udziału w konkursie zawierającego m.in. dane uczestnika w postaci imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania, tj. dokładnego adresu, pod który ma zostać wysłana ewentualna nagroda, wraz z załączonym skanem lub zdjęciem dowodu zakupu produktu.

Nagrody w konkursie

  • Nagroda główna: voucher o wartości 2000 zł na zakupy w sklepach sieci Carrefour.
  • Nagroda dodatkowa: 10 voucherów o wartości 500 zł na zakupy w sklepach sieci Carrefour.
  • Nagroda dodatkowa: 100 słoiczków ze słomką do napojów

Konkurs trwa od 1 lipca do 31 lipca 2016 roku.

Przydane adresy:

Regulamin konkursu.

Oficjalna strona konkursowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *