Promocje i gazetki zawsze w telefonie? Mamy na to patent (bezpłatny)!

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że wertowanie gazetek sklepowych jest sposobem na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki na zakupach i podreperowanie swojego domowego budżetu. Nie ma się co dziwić, w końcu najbardziej atrakcyjne oferty pozwalają zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent wyjściowej ceny produktu.

Sklepy wychodzą naprzeciw potrzebom klientów i zazwyczaj co tydzień przedstawiają nową gamę produktów w promocyjnych cenach. Zazwyczaj umieszczają je w papierowych gazetkach, które są dostępne albo bezpośrednio w sklepie stacjonarnym, albo są dostarczane przez roznosicieli do domu klientów.

Nie ma co jednak ukrywać, że takie rozwiązanie nie jest zbyt praktyczne. Klient musi zaplanować zakupy wcześniej, żmudnie wyszukując ciekawe oferty w dziesiątkach gazetek. Sporo na ten temat do powiedzenia z pewnością mieliby także ekolodzy. W końcu setki gazetek co tydzień z setek sklepów ostatecznie tworzy ogromne stosy makulatury. Co ważne, klienci często znajdują w skrzynce oferty reklamowe sklepów, które zupełnie ich nie interesują – te zazwyczaj już bez czytania lądują w koszu na śmieci.

Promocje zawsze pod ręką

Aplikacja Moja Gazetka jest odpowiedzią na potrzeby tych klientów, którzy preferują wygodę i oszczędzanie. Dzięki niej każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do sieci, może mieć pod ręką aktualne gazetki promocyjne z nawet osiemdziesięciu sklepów na terenie całego kraju. Co ważne, znaleźć w niej można nie tylko ulotki promocyjne najbardziej popularnych sieci supermarketów np. aktualne gazetki Biedronki lub Lidla, ale i drogerie, sklepy sportowe, motoryzacyjne, elektroniczne, budowlane, a nawet restauracje!

Dzięki Mojej Gazetce promocje w telefonie można mieć zawsze pod ręką. Wcale nie trzeba już planować zakupów z dużym wyprzedzeniem, ślęcząc nad papierowymi gazetkami. Teraz najbardziej aktualne promocje można sprawdzić nawet w trakcie zakupów w sklepie.

Dzięki temu, że aplikacja jest aktualizowana nawet kilka razy dziennie, użytkownik zyskuje pewność, że ma dostęp tylko do aktualnych ofert. Nie ma więc ryzyka, że w czasie zakupów okaże się, że dana promocja już nie obowiązuje.

Promocje dla każdego

Bardzo interesująca i z pewnością warta uwagi jest możliwość dostosowania aplikacji do gustów i potrzeb klienta. Jeśli dany sklep nie leży w obszarze jego zainteresować lub użytkownik zwyczajnie jakiejś marki nie lubi, może jej ofertę na zawsze wykluczyć z listy wyświetlanych. Z drugiej strony, swoje ulubione marki może dodać do listy obserwowanych, co daje mu możliwość zapoznania się z ich ofertą w osobnej zakładce.

Jeśli użytkownik oznaczy swoją lokalizację, aplikacja wyświetli mu sklepy dostępne w najbliższej okolicy. Wyśle mu także powiadomienie, kiedy dostępna będzie nowa gazetka promocyjna interesującej go marki.

Co ciekawe, nie zawsze trzeba być online, by mieć dostęp do wybranych promocji. Aplikacja daje możliwość zapisania interesującej oferty, która będzie dostępna nawet w trybie offline.

Z pewnością warto sprawdzić promocje w App Store lub Google Play i pokusić się o instalację Mojej Gazetki na swoim urządzeniu mobilnym. Działa ona aż na czterech platformach, dzięki czemu jest dostępna praktycznie dla każdego. Więcej szczegółów na temat aplikacji można znaleźć też na https://mojagazetka.com/.

Koszty życia wzrastają praktycznie z dnia na dzień. Dlaczego by więc nie skorzystać z możliwości podreperowania swojego budżetu? Tym bardziej, że z aplikacją Moja Gazeta jest to bardzo proste!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *