Ranking pralek do 1000 zł

Pralka to praktyczne, wręcz nieodzowne urządzenie w dzisiejszych czasach. Pozwala na swobodne pranie własnych ubrań, ręczników, pościeli, a czasem nawet butów i toreb, bez konieczności stania przy urządzeniu i kontrolowania wody, detergentów czy płukania. Wszystko odbywa się automatycznie w bębnie zamkniętym we wnętrzu pralki. Naszym zadaniem jest tylko wsypanie proszku, ewentualnie dolanie płynu do płukania oraz zaprogramowanie pralki na konkretny tryb.

Obecnie na rynku znajdują się różnorodne typy pralek, jednak do najpopularniejszych należą pralki ładowane od boku, pralki slim również ładowane od boku oraz pralki ładowane od góry. Wybór konkretnego modelu zależy od możliwości finansowych, jak i od powierzchni łazienki. W przypadku dużej łazienki można pozwolić sobie na pełnowymiarową pralkę ładowaną od boku. Drzwiczki takiej pralki są szklane, widać przez nie co dzieje się w bębnie, a blat pralki jest wolny – można na nim postawić niezbędne rzeczy, których używa się na co dzień w łazience.


NASZ RANKING PRALEK DO 1000ZŁ.

 

1️⃣ Pralka BEKO WRE5511BWW

Pralka BEKO WRE5511BWW[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 900zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka BEKO WRE5511BWW to rewelacyjne urządzenie wolnostojące wyposażone w silnik inwerterowy nowej generacji, który zapewnia maksymalne poczucie komfortu oraz niezawodne użytkowanie przez wiele lat. Jest to gwarancja szybkiego startu pracy, płynnej zmiany prędkości obrotów oraz oszczędnego prania. Pralka BEKO charakteryzuje się załadunkiem do 5 kg oraz specjalnymi dodatkami w postaci AquaFusion oraz Self Celan. AquaFusion nie pozwala na marnowanie detergentu – zamyka odpływ podczas prania, by proszek oraz inne płyny nie zostały wypłukane wraz z wodą. Self Clean to z kolei specjalnie zaprojektowany program od samoistnego czyszczenia bębna, co jednocześnie jest gwarancją odpowiedniej higieny oraz regularnym pozbywaniem się drobnoustrojów, bakterii i wszelkich zarazków. Pralka Beko cechuje się klasą wirowania C oraz klasą prania A. Poziom hałasu wynosi 60 dB, z kolei roczne zużycie energii to ok. 148 kWh. Prędkość obrotowa wynosi 1000 obr./min. Pralka ta ładowana jest od frontu, idealnie sprawdza się w łazienkach standardowej wielkości.

 

 

2️⃣ Pralka BEKO SWRE7512XWW2

Pralka Beko SWRE7512XWW2[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 978zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka Beko SWRE7512XWW2 to wspaniały sprzęt, który charakteryzuje się załadunkiem wynoszącym do 7 kg. Sterowanie elektroniczne, klasa wirowania C oraz klasa prania A to kolejne atuty tego urządzenia. Ładowanie odbywa się od frontu, drzwi pralki są szklane, dlatego z łatwością można obserwować pranie. Pralka Beko wyposażona została w funkcję Pupil, która gwarantuje znacznie efektywniejsze pranie odzieży, która miała jakikolwiek kontakt z sierścią zwierzęcia. Pranie w tym programie odbywa się z ciepłej wodzie, której zadaniem jest rozluźnienie włókien i wypłukanie włosów zwierząt. Dodatkowym atutem jest program Baby Protect, który zaprojektowano z myślą o najmłodszych. Pranie ubranek dla dzieci dla niejednej matki może być wyzwaniem. Wydłużone pranie w wyższej temperaturze z pralką BEKO może być doskonałym sposobem. Ponadto pralka ta posiada takie programy, jak codzienne szybkie, delikatne, bawełna Eco, bawełna, wełna, bielizna, koszule, puch czy materiały ciemne. Niklowa grzałka to wisienka na torcie, która jest rewelacyjnym zabezpieczeniem przed ewentualną awarią.

 

 

3️⃣ Pralka Electrolux EW6S404WP PerfectCare 600

Pralka Electrolux EW6S404WP PerfectCare 600[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 1190 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka Electrolux EW6S404WP PerfectCare 600 to pralka typu slim, której głębokość nie przekracza 34 cm. Wyposażona została w specjalny program antyalergiczny z dodatkiem pary, który bez większego problemu radzi sobie z bakteriami znajdującymi się na odzieży. Funkcja Eco Time Manager pozwala na dostosowanie długości cyklu prania do potrzeb indywidualnego użytkownika. Jednocześnie jest to ogromna oszczędność czasu, przy zachowaniu zachwycających efektów prania. Wybierając pralkę Electrolux mamy gwarancję, że każde włókno z naszych ubrań zostanie potraktowane w sposób wyjątkowy. Urządzenie to może pochwalić się certyfikatem Woolmark Blue, co oznacza, że pralka doskonale radzi sobie z ubraniami z wełny, nie niszczy ich i pozostawia je w jak najlepszej kondycji. Dodatkowe programy, jakie znajdziemy w tym sprzęcie to program dziecięcy, sport, program 14 minut oraz program Outdoor – dla odzieży posiadającej specjalne membrany przeciwdeszczowe. Ładowność pralki wynosi 4 kg, a steruje się nią za pomocą specjalnego pokrętła.

 

4️⃣ Pralka Whirlpool TDLR6030LPLN

Pralka Whirlpool TDLR6030LPLN[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 949 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka Whirlpool TDLR6030LPLN to urządzenie ładowane od góry. Jego pojemność wynosi aż 6 kg. Klasa energetyczna D. Pralka posiada cenne wskaźniki LED. Pralka Whirlpool charakteryzuje się wykorzystaniem innowacyjnej technologii, która zaskakuje nietuzinkowymi efektami. Sprzęt ten pozwala zaoszczędzić sporo czasu i cennej energii elektrycznej. Pralkę bardzo łatwo się użytkuje, pod wierzchnią klapą znajduje się specjalna kieszeń do dozowania detergentów. Sprzęt znany jest z oszczędzania energii, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne, w którym żyjemy. Sterowanie odbywa się elektronicznie. Poziom hałasu podczas prania nie przekracza 60 dB, z kolei poziom hałasu podczas wirowania nie przekracza 80 dB. Roczne zużycie energii to 153kWh, z kolei roczne zużycie wody przy normalnym praniu to 8500 l. Pralka zużywa 42 litry wody na jeden cykl, a jej maksymalne obroty wynoszą 1000 obr./min. Decydując się na kupno tej pralki, możesz śmiało korzystać z takich programów, jak bawełna, bawełna Eco, wełna, płukanie, program szybki oraz wirowanie.

 

 

5️⃣ Pralka Indesit MTWC71252WPL

Pralka Indesit MTWC71252WPL[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 997 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka Indesit MTWC71252WPL to fantastycznej jakości, wolnostojąca pralka ładowana od frontu. Jej maksymalna pojemność wynosi 7 kg. Prędkość obrotowa tego urządzenia wynosi 1200 obr./min. Uniwersalny silnik zastosowany w tej pralce może wytrzymać nawet do 5 lat. Klasa energetyczna E to bardzo dobre rozwiązanie. Urządzenie posiada aż 3 szybkie programy, których czas trwania wynosi mniej niż 1 h. Czytelny wskaźnik LED pozwala na precyzyjną kontrolę programów, czasu trwania oraz szybkości obrotów. WaterBalance Plus to specjalny dodatek, który pozwala na zużycie wyłącznie takiej ilości wody, jaka jest potrzebna do wyprania ubrań w danym cyklu. Można opóźnić start o 3, 6 lub 9 h. Pralka posiada możliwość regulacji temperatury, dzięki czemu można dostosować ją do indywidualnych potrzeb. Dodatkowe opcje, w jakie została wyposażona pralka to: dodatkowe płukanie, regulacja prędkości obrotowej, łatwe prasowanie, zabezpieczenie przed dziećmi, pranie ubrań sportowych, pranie w 20 stopniach Celsjusza.

 

6️⃣ Pralka BEKO AWUE6511BWW3

Pralka BEKO AWUE6511BWW3[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 898 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka Beko AWUE6511BWW3 to fantastyczne urządzenie o klasie energetycznej E oraz dużej pojemności wynoszącej do 6 kg. Pralka ta jest wolnostojąca, wyposażona została w system AquaFusion oraz automatyczną kontrolę zużycia wody. Urządzenie marki Beko charakteryzuje się systemem AquaWave, czyli falowym ruchem bębna, a co za tym idzie – znacznie delikatniejszym praniem. Zakrzywione szklane drzwi frontowe oraz specjalistycznie zaprojektowane łopatki umożliwiają ubraniom falowe przemieszczanie się wewnątrz bębna. Pralka posiada również codzienny program, który trwa zaledwie 28 minut. Jest to świetny sposób na codzienne odświeżenie ubrań w temperaturze 30 stopni. Sprzęt charakteryzuje się również systemem Volumaxx – brak utraty pojemności przy 10% mniejszych gabarytach. Sprawia to, że pralka zmieści się nawet do małej łazienki. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1000 obr./min. Można korzystać także z opóźnienia startu prania o 3, 6 lub 9 godzin. Wyświetlacz LCD pozwala na dokładne sprawdzenie prędkości wirowania, stopni prania oraz innych ważnych parametrów.

 

 

7️⃣ Pralka Whirlpool TDLR 5030L PL/N

Pralka Whirlpool TDLR 5030L PL[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 878 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka Whirlpool TDLR 5030L PL/N to ciekawy sprzęt, idealnie pasujący do małej łazienki, wolnostojący, wyposażony w uniwersalny silnik, na który kupujący automatycznie ma 5 lat gwarancji. Pralka cechuje się innowacyjną technologią określaną jako 6. zmysł – daje gwarancję najlepszych rezultatów prania. Maksymalna prędkość obrotowa wynosi 1000 obr./min., maksymalna pojemność do 5 kg. Urządzenie pochwalić się może programem „szybkie pranie”, który trwa tylko 15 minut. Klasa energetyczna D. Wskaźnik LED ułatwiający włączanie odpowiednich programów. Istnieje opcja opóźniania startu. W tej pralce ładowanej od góry, idealnie sprawdzającej się w niewielkiej łazience, śmiało można prać jeansy, wełnę, ubrania bardzo delikatne. Urządzenie wyposażone zostało także w cykl prania szybkiego, w opcję intensywnego płukania, oszczędzania energii, w program, którego temperatura nie przekracza 20 stopni oraz w program Hygiene 60 stopni – idealną opcję dla bardzo zabrudzonych ubrań. Pralka ładowana od góry pod klapą posiada specjalną kieszeń na detergenty. Atutem tego sprzętu jest brak konieczności schylania się podczas wkładania, jak i wyjmowania ubrań.

 

 

8️⃣ Pralka Electrolux TimeCare EW2F727WP

Pralka Electrolux TimeCare EW2F727WP[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 969 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka Electrolux TimeCare EW2F727WP to urządzenie ładowane od frontu, które wyposażone zostało w liczne udogodnienia, takie jak TimeManager, System AutoClean, AutoSense czy Program Antyalergiczny. TimeManager pozwala swobodnie dostosować czas do konkretnych obowiązków, można bardzo dokładnie zaplanować cały cykl prania. AutoSense to automatyczne dostosowanie parametrów prania – system uwzględnia potrzeby użytkownika, zapewnia doskonałą pielęgnację tkanin, a dodatkowo dostosowuje zużycie wody, czas prania oraz ilość zużytej energii. Pralka ta posiada bęben Soft Drum, który pozwala skrócić czas prania nawet o 50% przy jednoczesnym zapewnieniu tego samego efektu. Program Antyalergiczny jest fantastycznym dopełnieniem, gdyż z ubrań zostają usunięte wszystkie szkodliwe bakterie i wirusy wywołujące alergie czy choroby. Blokada przed dziećmi pozwala na swobodne włączenie pralki bez obaw, że małemu dziecku stanie się krzywda. Pralka wyposażona została również w program sport gwarantujący dokładne wypranie często używanych ubrań sportowych.

 

 

9️⃣ Pralka Whirlpool FFL 6038 B

Pralka Whirlpool FFL 6038 B PL[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 995 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka Whirlpool FFL 6038 B to doskonałe urządzenie wolnostojące ładowane od frontu, które zostało wyposażone w silnik inwerterowy. Jest cichy, energooszczędny i niezwykle wytrzymały. Może pracować wiele długich lat i nie ulegnie żadnej awarii. Jego wykorzystanie sprawia, że ruchy bębna są kalibrowane, co pozwala ubraniom przylegać ściśle do brzegów bębna, a co za tym idzie – chronić ich delikatne włókna. Maksymalna prędkość obrotowa pralki to 1000 obr./min. Maksymalna pojemność wynosi 6 kg. Klasa energetyczna urządzenia D. Pralka wyposażona została w wyświetlacz LED, która zapewnia bardzo łat1)ą obsługę. FreshCare+ to świetny dodatek, który utrzymuje świeżość w urządzeniu, nawet jeśli ubrania zostaną w środku na kilka godzin po zakończeniu prania. Kolejnym dodatkiem jest program 20 stopni Celsjusza, który dedykowany jest lekko zabrudzonej odzieży bawełnianej, bardzo delikatnej i wrażliwej. Program szybki trwający zaledwie 30 minut to kolejne udogodnienie dla niecierpliwych osób. Pralka Whirlpool wyposażona została także w takie programy, jak kołdry, wełna, jeans, delikatne, sportowe, dzięki czemu możemy bez obaw prać każdy typ tekstyliów.

 

 

🔟 Pralka Indesit TBTWL50300PLN

Pralka Indesit TBTWL50300PLN[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 846 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Pralka Whirlpool FFL 6038 B to doskonałe urządzenie wolnostojące ładowane od frontu, które zostało wyposażone w silnik inwerterowy. Jest cichy, energooszczędny i niezwykle wytrzymały. Może pracować wiele długich lat i nie ulegnie żadnej awarii. Jego wykorzystanie sprawia, że ruchy bębna są kalibrowane, co pozwala ubraniom przylegać ściśle do brzegów bębna, a co za tym idzie – chronić ich delikatne włókna. Maksymalna prędkość obrotowa pralki to 1000 obr./min. Maksymalna pojemność wynosi 6 kg. Klasa energetyczna urządzenia D. Pralka wyposażona została w wyświetlacz LED, która zapewnia bardzo łat1)ą obsługę. FreshCare+ to świetny dodatek, który utrzymuje świeżość w urządzeniu, nawet jeśli ubrania zostaną w środku na kilka godzin po zakończeniu prania. Kolejnym dodatkiem jest program 20 stopni Celsjusza, który dedykowany jest lekko zabrudzonej odzieży bawełnianej, bardzo delikatnej i wrażliwej. Program szybki trwający zaledwie 30 minut to kolejne udogodnienie dla niecierpliwych osób. Pralka Whirlpool wyposażona została także w takie programy, jak kołdry, wełna, jeans, delikatne, sportowe, dzięki czemu możemy bez obaw prać każdy typ tekstyliów.

 

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O PRALKACH?

W małej łazience, w której znajduje się prysznic lub wanna, umywalka oraz toaleta, pozostaje niewiele miejsca na pralkę. Wtedy sprawdzi się fantastycznie pralka ładowana od góry. Nie wymaga zostawienia miejsca obok, gdyż nie posiada bocznych drzwi. Ładowanie od góry dodatkowo jest znacznie mniej obciążające dla ludzkiego kręgosłupa. Nie trzeba się schylać, wystarczy załadować, zamknąć bęben, pokrywę pralki i włączyć odpowiedni program.

Pralki automatyczne to doskonałe urządzenia świetnie zastępujące dawne pralki nazywane potocznie Franiami. Współczesne pralki posiadają sporo dodatkowych funkcji, poza funkcją prania. Wirowanie pozwala odsączyć maksymalną ilość wody z ubrań, by po wyciągnięciu były praktycznie suche. Podczas wyboru wymarzonej pralki, ważna jest klasa energetyczna. Mówi ona o całkowitym zużyciu prądu. Warto wybierać urządzenia z najlepszą klasą. Z pewnością będą nieco droższe, jednocześnie jednak sprawią, że rachunki za prąd nie będą zbyt wysokie. Ładowność to kolejna istotna cecha – jeśli zazwyczaj mamy dużo prania, ważne jest, by pralka pomieściła większą ilość ciuchów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *