Ranking telewizorów 65 cali 4K

Telewizor to urządzenie, które spotkać można praktycznie w każdym domu. Jeszcze do niedawna królowały ciężkie, toporne telewizory z dość małym ekranem, które nie pozwalały zbyt dużo zobaczyć. Jednak z każdym mijającym rokiem ta tendencja zmieniała się. Obecnie królują niezwykle duże, a jednocześnie bardzo płaskie telewizory, których rozmiary niejednokrotnie wprawiają w zachwyt, jak i lekko przerażają.

Telewizory z przekątną liczącą sobie 65 cali to obecnie standard. Idealnie wpisują się w oczekiwania osób, które pragną cieszyć się wyjątkowym obrazem. W połączeniu z kinem domowym w pokoju dziennym można stworzyć nietuzinkowe miejsce do oglądania ulubionych filmów i seriali – z drugą połówką, z ukochaną żoną czy z całą rodziną. Ekran tej wielkości zachwyca, a przy okazji pozwala przeżywać wszystko co na nim się dzieje jeszcze głębiej!


NASZ RANKING TELEWIZORÓW 65 CALI 4K

 

1️⃣ Telewizor PHILIPS 65PUS7855

Telewizor Philips 65PUS7855 - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 3124zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor Philips 65PUS7855 to fantastyczne urządzenie wyposażone w rozdzielczość 4K UHD LED Smart TV z trójstronnym systemem Ambilight. Sprzęt posiada wbudowaną funkcję Alexa, która pozwala na sterowanie głosem. Technologia Ambilight dba o właściwy nastrój podczas seansów filmowych i serialowych. Telewizor ten charakteryzuje się doskonałą jakością obrazu, którą można pozazdrościć. Urządzenie posiada procesor Philips P5, który jest gwarancją perfekcyjnego obrazu, niezależnie od tego, z jakiego źródła pochodzi. Dolby Vision oraz Dolby Atmos to kinowa jakość dźwięku, jak i obrazu. Telewizor zachwyci obrazem, jasnością oraz głębią kolorów, niezależnie od tego, czy oglądamy serial online, czy film na Blu-Ray. Rozdzielczość 4K Ultra HD-HDR to zapewnienie żywego obrazu i płynnego ruchu. Obraz wyświetlany na ekranie wygląda jak żywy, a to dzięki wyraźnemu kontrastowi oraz fantastycznym kolorom. Saphi Smart TV to intuicyjny system operacyjny, który sprawia, że korzystanie z telewizora jest prawdziwą przyjemnością.

 

2️⃣ Telewizor Sony Bravia KE-65XH9005B

Telewizor Sony Bravia KE-65XH9005B - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 4495zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor Sony Bravia KE-65XH9005B to fantastyczny sprzęt wyposażony w technologię TRILUMINOS, która poszerza paletę wyświetlanych kolorów do maksimum, a jednocześnie analizuje oraz przetwarza dane przy wykorzystaniu procesorów X1. Urządzenie pozwala cieszyć się niezwykle realistycznym obrazem. Wyposażony został w technologię podświetlenia Full Array LED, która zwiększa kontrast, a wszystko to z pomocą diod LED. Procesor 4K HDR Processor X1 nadaje obrazowi nieszablonowych szczegółów i faktury. Niezależnie od tego, w jakiej rozdzielczości obraz został wyprodukowany, zostanie poddany interpolacji, przez co wyświetlany będzie w 4K. Sony Bravia to urządzenie z niezwykle wąskimi aluminiowymi ramkami, przez co nasz wzrok skupia się na tym, co dzieje się na ekranie, nie na tym, co poza nim. Kształt telewizora harmonizuje z wnętrzem, a jego minimalistyczna podstawa jednocześnie doskonale się prezentuje i jest niezwykle stabilna. Telewizor charakteryzuje się matrycą LED oraz częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz.

 

 

3️⃣ Telewizor Samsung QLED QE65Q77A

Telewizor Samsung QLED 2021 QE65Q77A - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 4349 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor Samsung QE65Q77A to sprzęt, który może pochwalić się procesorem Al. Quantum 4K. Jest to technologią głębokiego uczenia, która każdemu użytkownikowi pozwoli doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Precyzyjna optymalizacja pozwala na swobodne oglądanie różnych treści. Dwie barwy podświetlenia LED pozwoliły uzyskać wspaniałą głębię kolorów oraz jeszcze wyraźniejszy kontrast pomiędzy nimi. Decydując się na ten telewizor można mieć pewność, iż z każdego miejsca w salonie zobaczysz wszystko z ogromną dokładnością. Kinowa jakość brzmienia dzięki systemowi głośników 2.0 dostarcza niezapominanych wrażeń. 100% natężenie kolorów dzięki technologii Quantum Dot to aż miliard różnorodnych odcieni. Quantum HDR gwarantuje kinową jakość oraz głębię kontrastu. Telewizor posiada również funkcję adaptacji obrazu. W zależności od pory dnia czy nosy, ekran samodzielnie dostosowuje swoją jasność do panujących warunków. Aktywny wzmacniacz głodu to kolejne udogodnienie, które pozwala słyszeć wszystko nawet przy pracującym mikserze czy odkurzaczu.

 

4️⃣ Telewizor LG 65NANO867NA

Telewizor LG 65NANO867NA - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 3599 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor LG 65NANO867NA to ciekawy sprzęt gwarantujący fascynującą rozdzielczość 4K, która spełnia międzynarodową normę dotyczącą wartości CM. Czterordzeniowy procesor A7 4K usuwa szumy, oferuje doskonały kontrast oraz wyświetla bardziej dynamiczne kolory. Funkcja Pre Colors z łatwością zmienia dom w kino. Na ekranie pojawiają się bardziej żywe kolory, z kolei funkcja Nano Black pozwala uzyskać znacznie lepszy kontrast. Zastosowany procesor automatycznie dostosowuje obraz oraz wyłącza wygładzanie ruchu. Jakość obrazu HDR pozwala na oglądanie filmów przy zapewnieniu realizmu oraz wysokiej rozdzielczości. Telewizor marki LG pozwala na dostęp do aplikacji Apple TV oraz Netflix. W jednym miejscu można oglądać wiele ciekawych filmów i seriali. Wystarczy skorzystać z inteligentnego pilota Magic Remote. Na tym sprzęcie można również grać i to z sukcesem. Telewizor umożliwia błyskawiczne atakowanie wrogów, a wszystko to dzięki skróceniu wszelkich opóźnień. LG miksuje dwa kanały, by uzyskać wystrzałowy dźwięk wirtualny 4.0.

 

 

5️⃣ Telewizor Samsung QE65Q64TA

Telewizor Samsung QE65Q64TA - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 2999 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor Samsung QE65Q64TA to ciekawy sprzęt, który oferuje 100% natężenie kolorów za sprawą użytej technologii Quantum Dot. Perfekcyjne kolory niezależnie od jasności można uzyskać tylko w tym telewizorze. Wyraźny kontrast oraz kolor widoczny nawet pod bardzo szerokim kątem jest możliwy w tym urządzeniu dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Dual LED. Quantum HDR to możliwość uzyskania głębokiego obrazu. Widz może dostrzec każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dynamiczne mapowanie HDR10+ to niezaprzeczalny atut tego sprzętu. Zastosowano w nim procesor Quantum Lite, co wpływa na udoskonalenie obrazu wyświetlanego na ekranie. Samsung oferuje praktycznie bezbramkowy design. Sprawia on, że dostrzegamy jedynie telewizor, a nie obszar poza nim. Wybierając ten telewizor możemy cieszyć się także Smart TV zasilany poprzez system Tizen. Do kompletu dołączony jest jeden pilot, który pozwoli na pełne zarządzanie całym centrum rozrywki, bez konieczności posiadania innych urządzeń. Co ciekawe, sprzęt ten pozwala na połączenie z telefonem – wystarczy zbliżyć te dwa urządzenia do siebie. Wyświetlanie muzyki oraz filmów nigdy nie było łatwiejsze.

 

6️⃣ Telewizor Philips 65PUS8535

Telewizor Philips 65PUS8535 - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 4501 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor Philips Ambilight 65PUS8535 to wspaniały sprzęt, który sprawi, że każdy człowiek odnajdzie rewelacyjną rozrywkę w zaciszu własnego domu. Nietuzinkowa rozdzielczość 4K zauroczy oraz pozwoli na oglądanie szczegółowego obrazu, z najmniejszymi nawet detalami. Obrazy wyświetlane na takim telewizorze są znacznie bogatsze. Sprzęt wyposażony został w inteligentne diody LED, które znajdują się w ramie telewizora. Reagują na akcję rozgrywającą się na ekranie, co sprawia, że zobaczysz wszystkie sceny w wyjątkowym świetle. Technologie Dolby Vision oraz Dolby Atmos pozwalają czerpać maksimum rozrywki z kinowej jakości obrazu oraz dźwięku. Przejrzysty, łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs to klucz do korzystanie z takich aplikacji, jak YouTube czy Netflix. Procesor Philips P5 sprawia, że jakość wyświetlanych w telewizorze obrazów jest doskonała. Dzięki niemu zobaczysz maksimum szczegółów. Telewizor ten jest zgodny z większością formatów HDR, w tym HDR10+ oraz Dolby Vision. Rezultatem są pogłębione cienie, bogata kolorystyka oraz wspaniały kontrast.

 

 

7️⃣ Telewizor Samsung Crystal UHD UE65TU7022

Telewizor Samsung Crystal UHD 2021 UE65TU7022 - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 2599 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor Samsung Crystal UHD UE65TU7022 to fantastyczny sprzęt 4K, który zabierze oglądającego w niesamowity świat cudownych obrazów i dźwięków. Dzięki rozdzielczości Full HD będziesz w stanie dostrzec wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły. Połączenie z technologią HDR sprawia, że obraz wyświetlany jest z ogromem detalów, świetnie skontrastowanych. Ulubione filmy, seriale i zdjęcia zyskają jeszcze lepsza jakość odtwarzania. Telewizor wyposażony został w procesor Crystal 4K, który optymalizuje wysoki współczynnik kontrastu oraz współpracuje z technologią HDR10+. W sprzęcie znajdziemy dedykowane oprogramowanie Samsung Tizen, który jest gwarancją, że telewizor będzie chodził niezawodnie, szybko i płynnie. Oprogramowanie to pozwala na użytkowanie takich aplikacji, jak YouTube, Spotify, Netflix czy HBO GO. Ponadto można na nim bez problemu grać w różnorodne gry. Bez większego problemu połączysz się ze swoją siecią Wi-Fi. W komplecie znajdziesz pilot, który pozwala na obsługiwanie urządzenia bez wstawania z kanapy.

 

 

8️⃣ Telewizor TCL QLED 65C715

Telewizor TCL QLED 65C715 - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 2984 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor TCL QLED 65C715 to połączenie ultra cienkiej konstrukcji z wysoką jakością obrazu 4K HDR Premium. Zastosowano w tym urządzeniu technologię kropek kwantowych, które zapewniają ponad miliard różnorodnych kolorów oraz cienie. Sprawia to wrażenie, jakbyśmy oglądali film w prawdziwym kinie. 4K HDR Premium to niesamowita jasność oraz doskonałe szczegóły nawet w cieniach. Technologia Dolby Vision zapewnia niesamowite kolory oraz wspaniałą jasność na ekranie. Oprogramowanie Android TV posiada wbudowane Google Home oraz Google Assistant. Pozwalają na szybkie przełączanie użytkowników, na ustawienie boczne sprawiające, że wszystkie najważniejsze treści znajdują się pod ręką oraz łatwe przełączanie zadań. Bez przeszkód można oglądać filmy i seriale na Netflixie, filmiki na YouTubie, a wszystko to w jakości 4K. Brak ramki w telewizorze TCL oraz wyjątkowo płaska konstrukcja sprawiają, że sprzęt ten jest niezwykle trwały, elegancki, wpada w oko oraz zachwyca designem. Telewizor TCL łączy wydajność z technologią QLED.

 

 

9️⃣ Telewizor SONY Bravia XR-65X90J

Telewizor Sony Bravia XR-65X90J - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 5689 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor Sony Bravia XR-65X90J to fantastyczny sprzęt, który może pochwalić się obrazem XR. Jest to gwarancja dużej głębi, minimalistycznych odblasków, a wszystko to dzięki rewolucyjnemu procesorowi, który wykorzystuje ludzką perspektywę. Unikatowy wyświetlacz wyposażony został w Cognitive Processor XR oraz technologię XR Triluminos Pro, dzięki czemu reprodukuje znacznie szerszą paletę barw oraz niezwykle nietypowe odcienie kolorów. Telewizor ten analizuje dane oraz na bieżąco ulepsza te cechy obrazu, na których skupia się ludzkie oko. Contrast Booster precyzyjnie steruje intensywnością światła, zapewnia wysoką jasność, głębszą czerń oraz realistyczny wygląd. Sprzęt wyposażony został także  technologię XR HDR Remaster. Umożliwia ona identyfikacje poszczególnych obiektów na ekranie. Dokładnie analizuje ich kolor oraz dostosowuje kontrast. Nawet, jeśli puścimy film nagrywany w 2K, procesor dostosuje rozdzielczość do 4K. Telewizor Sony Bravia XR jest idealnym urządzeniem do gier. Kompatybilne wejście HDMI 2.1 pozwoli na wyświetlanie gier z szybkością 120 kl./s.

 

 

🔟 Telewizor LG 65UN71003LB

Telewizor LG 65UN71003LB - zdjęcie 1[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Cena: od 3220 zł.

[ KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO SKLEPU ]

Telewizor LG 65UN71003LB to wspaniały sprzęt, który bez problemu zabierze użytkownika w świat rozrywki. Procesor skutecznie eliminuje szumy, zapewnia świetny kontrast oraz znacznie żywsze kolory niż tradycyjne telewizory. Podczas oglądania, procesor automatycznie wyłącza funkcję wygładzania ruchu, dzięki czemu możemy oglądać film i zachować pełnię wrażeń. Sprzęt obsługuje takie formaty, jak HDR, HDR 10 Pro czy HLG Pro, co zapewnia najlepszą jakość obrazu. Wirtualne kanały audio tworzą niezapomniany świat. Subtelne rozmowy oraz ciekawa muzyka brzmią niezwykle realistycznie. Technologia HGiG rozpoznaje parametry telewizora, a następnie dostosowuje grafikę HDR, co gwarantuje świetną jakość gry. Telewizor LG doskonale sprawdza się podczas grania, oglądania filmów, seriali czy wydarzeń sportowych. Posiada dodatkowe cechy, takie jak Wi-Fi, Bluetooth, nagrywanie na USB, pozwala na podłączenie kabli HDMI. Częstotliwość odświeżania obrazu wynosi 50 Hz. Kolor obudowy telewizora jest czarny, prezentuje się bardzo elegancko. Można go zarówno postawić na szafce RTV, jak i podwiesić na ścianie.

 

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O TELEWIZORACH 65 CALI 4K?

Dostępne na rynku telewizory o przekątnej wynoszącej 65 cali mogą mieć na wyposażeniu 3 różne rodzaje matryc – LED, OLED oraz QLED. W zależności od konkretnego modelu można spodziewać się różnej rozdzielczości, jednak obecnie najwięcej osób decyduje się na 4K. Ponadto, ważny jest również parametr odświeżania. Osoby, które preferują kino akcji, szybkie sceny czy gry, powinny postawić na sprzęt o odświeżaniu 100 Hz. W innym wypadku wystarczy jedynie 50 Hz. Obecnie praktycznie każdy telewizor na rynku gwarantuje żywe kolory oraz pogłębia kontrasty.

Telewizory 65 cali 4K to sprzęt, który obecnie ma w standardzie Smart TV. Pozwalają one na korzystanie z różnorodnych aplikacji, takich jak HBO GO czy Netflix. Wiele z nich posiada także oprogramowanie Android TV. Dzięki temu można mieć dostęp do tysięcy różnorodnych aplikacji, które widnieją w Google Play.

Coraz większe ekrany oraz smuklejsze konstrukcje pozwalają na maksymalną oszczędność miejsca, przy jednoczesnym uzyskaniu sporego obrazu, niczym w kinie. Warto stawiać na zaawansowane technologie, które umożliwiają swobodne oglądanie seriali bez szczególnej konieczności wypatrywania detali na małym ekranie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *