Smartfon LG oraz 150 złotych za polecenie karty kredytowej Citibanku

Nie przegap takiej okazji! Możesz otrzymać nawet do 750 zł za skuteczne polecenia, a Twój przyjaciel Smartfon marki LG!

Jak otrzymać 150 złotych za polecenie karty kredytowej Citibanku?

 1. Jako posiadacz karty kredytowej Citibank, możesz wypełnić formularz i wskazać przyjaciela, któremu chcesz polecić kartę.
 2. Jeśli Twój przyjaciel nie posiada Karty kredytowej Citibank zadzwonimy do niego i zbierzemy wymagane dokumenty celem weryfikacji pod kątem jego zdolności kredytowej.
 3. Po otrzymaniu nowej karty, Twój przyjaciel powinien zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę.
 4. Po weryfikacji skutecznego polecenia przez Bank Otrzymasz 150 zł na rachunek Twojej karty kredytowej. Maksymalnie można otrzymać 5 nagród za polecenia.

Za mój przyjaciel może otrzymać telefon LG K3 lub LG K10?

 1. Zadzwonimy do niego, potwierdzimy dane i zbierzemy wymagane dokumenty celem weryfikacji pod kątem jego zdolności kredytowej.
 2. Po otrzymaniu nowej karty, Twój przyjaciel powinien zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę.
 3. Twój przyjaciel dostanie telefon LG K3 LTE Dual-Sim jeżeli wykona transakcje nową kartą na min. 500 zł.
 4. Twój przyjaciel dostanie telefon LG K10 LTE Dual-Sim jeżeli dokona transakcji nową kartą na kwotę min. 500 zł i rozłoży spłatę na raty w Planie spłat ratalnych komfort lub przeleje min. 500 zł z limitu nowej karty na dowolne konto i rozłoży spłatę na raty w Planie spłat ratalnych komfort.

Podstawowe wymagania:

 • wiek – minimum 21 lat,
 • dochód netto – minimum 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Wymagania dla firm:

 • dla firm – min. wiek 25 lat,
 • działalność gospodarcza min. 2 lata.

Oferta trwa do 31.07.2017 r.
Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Warunkiem skorzystania z oferty „Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank” przez Polecającego jest, korzystanie z przynajmniej jednej głównej Karty Kredytowej Citibank w chwili przystąpienia do Oferty. Polecający może wskazać dowolną liczbę Poleconych, przy czym otrzyma tylko jedną nagrodę za pierwszą Rekomendację spełniającą kryteria określone w Regulaminie.

Przydatne linki:

Oficjalna strona promocji CitiBank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *