Voucher 300 zł do Biedronki za założenie Karty Kredytowej Citibank

Citibank ruszył z kolejną promocją dotyczącą kart kredytowych Citi Simplicity. Tym razem do zyskania mamy bon o wartości 300 złotych na zakupy w sieci sklepów Biedronka 🙂

biedronka citibank

Jak skorzystać z promocyjnej oferty Citibanku?

  1. Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.
  2. W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
  3. Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

WAŻNE!
Aby móc otrzymać voucher o wartości 300 złotych na zakupy w sklepie Biedronka, należy być „nowym klientem”, czyli osobą nieposiadającej nigdy żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2015r.

Kliknij TUTAJ i złóż wniosek o kartę Citi Simplicity

Podstawowe wymagania do otrzymania karty kredytowej Citi Simplicity:

  • wiek – minimum 21 lat,
  • dochód netto – minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
  • dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Szczegółowe informacje na temat oferty karty kredytowej Citi Simplicity:

  • Bez opłaty rocznej za kartę główną. Zawsze masz pewność, że nie zapłacisz opłaty rocznej (RRSO 10,47%).
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Jeśli nawet zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł, całkowita kwota do zapłaty 9494,92 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 494,92 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 494,92 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 791,24 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03/10/2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta ważna do 05.02.2018r.

Przydatne linki:

Oficjalna strona promocji Citibank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *