Z Kartą Kredytową Citibank obniżysz cenę zakupów w OleOle! o 400 zł

Z Kartą Kredytową Citibank możesz obniżyć cenę swoich zakupów w sklepie OleOle! nawet o 400 zł!

W jaki sposób możesz skorzystać z oferty?

  1. Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.
  2. W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
  3. Dokonaj transakcji o łącznej wartości co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od daty zawarcia umowy o kartę. Kod rabatowy o wartości 400 zł do OleOle! otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

  • Bez opłaty rocznej za kartę. Na zawsze 0 zł (RRSO 10,47%).
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. – usługa CitiAlerts. – dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz, jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet, jeśli zapomnisz o spłacie karty, otrzymasz bezpłatne przypomnienie SMS.

Przydatne linki:

Oficjalna strona promocyjna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *